EQPOS Hakkında

EQPOS YAZILIM ve BİLİŞİM LTD. ŞTİ. bugün; dünya çapında geniş bayi ağı ile Türkiye, Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’ da olmak üzere 7 ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.Konusunda son teknolojileri eksiksiz takip eden ve hatta zaman zaman bu teknolojileri kendisi geliştiren, tüm bunları sadece ulusal boyutta gerçekleştirmekle kalmayıp uluslararası düzeye de taşıyan, tasarımdan üretime, yazılım konusundaki tüm alanlarda hizmet veren eksiksiz bir yapı oluşturmak ana ilkemizdir.

EQPOS YAZILIM ve BİLİŞİM LTD. ŞTİ. Olarak sahip olduğu beyin gücü, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, yerel koşullara uygun teknik çözümler getirme yaklaşımı ve her düzeydeki çalışmalarda yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme titizliği ile İngiltere, İspanya ve Danimarka da kurulacak olan temsilciliklerimizle başarı çıtamızı yükseltiyoruz.

EQPOS YAZILIM ve BİLİŞİM LTD. ŞTİ. kendi bünyesinde Cafe Bar Kulüp Programı, Restoran Programı, Fast Food Programı, Arka Ofis Yönetim Programı, Market Programı, Kuaför Güzellik Salonu Programı, Pastane Programı, Pizzacı Programı, Kantin Takip Programı, Kuruyemişçi Programı, Tekstil Mağaza Programı, Manav Programı, Nalbur Hırdavat Programı, Büfe Programı, Hızlı Satış Programı, Perakende Satış Otomasyonları,  Barkodlu ve  Barkodsuz çalışan sektörel yazılımlar  üzerine yenilikçi çözümler geliştirmeye devam etmektedir. 


Yukarı