Eq-Startup Fast Food Otomasyon Programı
Eq-Startup fast food programı 4 ayrı paket halindedir. Aşağıdaki tabloda paket içerik kapsamlarını inceleyebilirsiniz.

Startup Mini Standart Pro Business
Sınırsız Ürün Kaydı
Satış
Barkodlu Satış
Vergi Grubu Oluşturabilme
Depozito
Hızlı Satış Modülü
Nakit Giriş Çıkış
Yazar Kasa Bağlantısı
Açık Hesap Takibi
Müşteri Ekranı
Journal
Excel Import Export
Otomatik Mail
Otomatik Z ve Raporlama
Kullanıcı Anahtarı  
Cesni Kartı  
Müşteri Kartı  
Sipariş  
Masa Modülü  
Yazıcı Servisi  
Otomatik Güncelleme  
Gang/Sipariş Bölümleme  
Hediye Çeki Modülü  
Çoklu Ödeme Kartı  
Ec Kart Baglantısı  
Garson Modülü  
Sürücü Modülü  
Happy Hour -Day  
Personel Satış  
Personel Mesai    
Resim Arşivi    
Online Backup    
Hotline Servis    
Rezervasyon    
Retour    
Müşteri Sadakat Kartı-Puan    
Yemek Sepeti Bağlantısı    
Backoffice    
Backoffice - Depo    
Backoffice İstatistik    
Backoffce Şube Yönetimi      
Çoklu Para Desteği      
Teklif Modülü      
Barkodlu Sipariş Hazırlama      
Kamera Entegrasyonu      
Üretim Modülü      
Maliyet Analiz      
Masa: Masaya sipariş alabilme ve masa hesabı takibi.Boş masa ve dolu masa renk ayarı.İsteğe özel masa planı oluştura bilme. Masa hesabını ayrı ayrı ödeme alabilme. Masadaki tüm siparişi yada belirli bir ürünü başka masaya aktarma.

Masadaki tüm hesabı yada belirli ürünlerin satışını iptal edebilme.Masaya girilen siparişlerin saat bazlı takibi.

Belirli bir süre sipariş girilmeyen masanın uyarı sistemi.Masayı garsona kilitleme.

Sipariş: Eqpos sipariş sistemleri ile işletmenizin ihtiyacı olan sipariş sistemlerine sahip olabilirsiniz. Siparişleri Kasadan, el terminalinden ve sisteme bağlı herhangi bir kasadan girebilirsiniz.

Eve servis ve paket siparişi alabilirsiniz. Masa siparişi alabilirsiniz. Eve servis siparişlerin takibi. Zaman ayarlı sipariş sistemi.

Siparişlerde çeşni özelliği ve not yazabilme.Personelin sipariş takibi.Siparişler detaylı ve isteğe göre farklı yazıcılardan yazdırılabilir.Siparişler monitör sisteminde gösterilebilir.

Sürücü:
Siparişi müşteriye götüren personelin takibi bu kart ile yapılabilir. Siparişler alındıktan sonra sürücü belirlenir. Kısaca Sürücü sipariş takip sistemi

El Terminali: Masaya sipariş alınması için geliştirilmiş bir Sistemdir. Bu sistem sayesinde ana kasa haricinde de sipariş alabilinir hesap alınabilinir. Masa değiştirilebilir. Bu sistem için android işletim sistemli cihazlar kullanılmaktadır.

Happy Hour /Saatlik İndirim: Öğlen ve aksam servislerinde yada günün herhangi bir saat aralığında müşteri sayınızı artırmak için belirleyeceğiniz ürünlere indirim yapabilirsiniz. Bu indirimleri eqpos sisteminden ayarladığınızda o saat aralığında fiyatlar otomatik olarak değişecektir. Saat aralığı dışına çıkıldığının da tekrar normal fiyata ürünü geri getirir.

Happy Day/ Günlük İndirim: Haftanın belirli günlerinde müşteri sayınızı artırmak için belirleyeceğiniz ürünlere indirim yapabilirsiniz. Bu indirimleri eqpos sisteminden ayarladığınızda o gün fiyatlar otomatik olarak değişecektir. O gün bittiğinde tekrar normal fiyata ürünü geri getirir.

Yazıcı Servisi: Eqpos sistemlerinde bulunan gelişmiş yazdırma seçenekleri ile isletmenizin ihtiyacına göre siparişleri istediğiniz yerden yazdırabilirsiniz.

Sürücü: Dışarıya paket servisiniz var ise, siparişleri götüren personelin takibi için geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde çalışma saatlerinde hangi sürücünün nere sipariş götürdüğünü takip edebilir ve hesap takibi yapabilirsiniz.

Gang: Bu özellik sayesinde alınan siparişleri bir sıraya koyar ve önce hangisinin hazırlanıp masadaki müşteri götürüleceğini belirler. 3 farklı gang işlevi ile ön yemek ana yemek ve son yemek olarak siparişinizi mutfağa belirtirsiniz.

Sipariş Monitörü: Müşteriden alınan siparişleri ekrana getiren sistemdir. Yeni sipariş de sesli olarak mutfaktakileri uyarır. En son gelen sipariş ilk sırada listelenir. Ekrana gelen siparişler 8'er pencere halinde gösterilir. Sayfalar arası dolaşarak önceki siparişleri de görebilirsiniz. Biten siparişleri HAZIR seçeneği ile ekrandan kaldırabilirsiniz.

İndirim/Kampanya : Satışlarınızda müşterilerinize kampanyalar ve indirimler uygulayabilirsiniz.

Müşteri Kartı: Müşterilerin isim adres ve telefon bilgilerinin kayıt edildiği kısımdır. Bu sistem ile restoranlar, müşterilerinin bilgilerini sistemde kayıt edip sipariş esnasında müşteriyi seçebilir. Böylelikle her sipariş öncesi adres bilgileri alınmamış olur. Kuaför sistemleri ise o bu kart sayesinde müşterilerinin önceki yapılan işlemlerini görebilirler. Hangi renk boya kullanıldığı, ne tür karışımlar yapıldığını müşteri kartından takip edebilirler.

Telefon: Genel amacı belirlediğiniz bir telefon hattının arama takibi yapılır. Gelen aramalar eqpos sisteminde ekrana getirilir. O numaraya kayıtlı herhangi bir müşteri var ise müşteri adı ve adresi ekrana getirilir. Bu özellik ile paket servis yapan işletmelerde müşteri seçimi otomatik yapılmış olur. Müşteri kartıyla entegre çalışır.

Randevu Kartı: Bu özellik ile rezervasyon ve randevu takibi yapabilirsiniz.

Personel Takip: Eqpos Personel Takip ile gelişmiş bir takip sistemine kavuşacaksınız. Çalışanlarınızın siparişlerini, yapmış oldukları hesabı, yetkisi var ise iptal ettikleri siparişleri, yediği yemekleri ve içecekleri takip için üretilmiş bir sistemdir.

Müsteri Ekranı: Eqpos Müşteri ekranı özelliği ile müşterileriniz kasadan geçen ürünleri anında ekranda görür. Ödeyeceği hesabı ekrandan takip eder. Eğer müşteri ekranı büyük monitör ise bir tarafta müşterinin aldığı ürünler gözükür diğer tarafta ise reklamlar yada kampanyalar sergileyebilirsiniz.

Yedekleme: Eqpos sistemindeki verileri lokal ve ftp ye yedekleyip veri kaybının önüne geçebilirsiniz. Bu özellik ile sistemdeki veriler sürekli korunmuş olur.

Depozito: İçecek kutularının geri iadesini alabilirsiniz.

Backoffice: Eqpos backoffice sistemleri sayesinde işletmenizin takibini tek merkezden yapabilirsiniz. Kasa takibi personel takibi, depo takibi, satış ve gelir istatistikleri, iadeler zayiatlar ve daha bir çok özellikleri ile eqpos backoffice sizler için geliştirilmiştir. Şube yönetimi ile uzaktan bir çok şubeyi tek merkezden kontrol edebilirsiniz.

Terazi: Bu özellik sayesinde terazideki ağırlığı otomatik olarak kasaya alabilir ürün birim fiyatından alınan ürünün fiyatı hesaplanır. Gün sonunda hangi üründen kaç kilo satıldığını ve stok durumunu sistemde görebilirsiniz.
Eq-Startup Fast Food Otomasyon Programı
Hızlı satış için tasarlanmış olan bu uygulamamız, hem sıcak satış hem de masaya sipariş (opsiyonel) verilebilen bir üründür. Dondurmacı, Büfe, Dönerci, Lokanta, Fast-food gibi işletmeler için uygun olan ürünümüzdür.

1. Hızlı satışa yönelik özel tasarımı ile siparişlerin hesaplanma süresini kısaltır.
2. Siparişlerin doğru ve hızlı alınması sayesinde, müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.
3. Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.
4. Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.
5. Fiş iptallerini, ikramları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.
6. Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours,Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.
7. Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile telefon siparişlerinizde zaman kazandırır.
8. Daha birçok özelliği ile yatırım maliyetini kısa zamanda karşılayan bir üründür.
Yukarı