İndirim/Kampanya: Müşteri memnuniyeti için belirlediğiniz müşterilere, kampanyalar ve indirimler uygulama imkânı sunulabilir.

Personel İndirimi: Bu özellik ile çalışan personelinizin ve ailesine indirim yapabilir ve sistemden takip edebilirsiniz.

Müşteri Kartı:
Müşterilerin isim adres ve telefon bilgilerinin kayıt edildiği kısımdır.bu kart sayesinde müşterilerinin önceki yapılan işlemlerini görebilirler.

Personel Takip: Eqpos Personel Takip ile gelişmiş bir takip sistemine kavuşacaksınız. Çalışanlarınızın yapmış oldukları hesabi, yetkisi var ise iptal ettikleri fişleri, Sattıkları ürünleri, is yerine giriş çıkış saatlerini takip için kullanılan bir modüldür.

Müşteri Ekranı: Eqpos Müşteri ekranı özelliği ile müşterileriniz kasadan geçen ürünleri anında ekranda görür. Ödeyeceği hesabi ekrandan takip eder. Eğer müşteri ekranı büyük monitör ise bir tarafta müşterinin aldığı ürünlergörüntülenir, diğer tarafta ise reklâmları yada kampanyaları görüntülenir.

Yedekleme: Eqpos sistemindeki verilerinizi lokal ve ftp ye yedekleyerek veri kaybını engellemek için etkili çözümler sunar.

Backoffice:
Eqpos backoffice sistemleri sayesinde isletmenizin takibini tek merkezden yapabilirsiniz. Kasa takibi personel takibi, depo takibi, satış ve gelir istatistikleri, iadeler zayiatlar ve daha bir çok özellikleri ileeqpos backoffice sizler için geliştirilmiştir. Şube yönetimi ile uzaktan bir çok şubeyi tek merkezden kontrol edebilirsiniz.

Ürün iade: Bu özellik sayesinde satış yapılmış bir ürünün geri iadesini takip edebilir, iade sonrası nakit paramı geri verildi yoksa ürün mü verildiğini sistemde görebilirsiniz.

Terazi: Bu özellik sayesinde terazideki ağırlığı otomatik olarak kasaya alabilir ürün birim fiyatından alınan ürünün fiyatı hesaplanır. Gün sonunda hangi üründen kaç kilo satıldığını ve stok durumunu sistemde görebilirsiniz.
Eq-Success Perakende Otomasyon Programı
Bu uygulama Büfe, Bakkal, Marketler ve Perakende satış yapan tüm işletmelerin kullanabileceği bir kasa otomasyon sistemidir.

1. Hızlı satışa yönelik özel tasarımı ile müşterinin bekleme süresini kısaltır.
2. Alışveriş hesaplamalarının doğru ve hızlı yapılması sayesinde, müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.
3. Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.
4. Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.
5. Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.
6. Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours,Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.
7. Barkod ve etiket basabilme özelliği ile işletmenizi sistemlemenize katkı sağlar.
8. Terazi,yazarkasa ve para kasası gibi entegrasyonlarıyla satışı kolaylaştırır.
9. Daha birçok özelliği ile yatırım maliyetini kısa zamanda karşılayan bir üründür.
Yukarı