Happy Hour / Saatlik indirim: Müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılan bu özellik ile belirlediğiniz bir saat aralığı için, seçtiğiniz ürünlerde indirim uygulayabilir siniz. Saat aralığının dışına çıkıldığında Eqpos bu ürün fiyatlarını otomatik olarak normal fiyatlar ile değiştirecektir.

Happy Day/ Günlük indirim: Haftanın belirli günlerinde de seçtiğiniz ürünlere indirim yapabilirsiniz. Bu indirimleri Eqpos sisteminden ayarladığınızda o gün ürün fiyatları otomatik olarak değişecektir. O gün bittiğinde tekrar ürünler normal fiyatlar ile değiştirecektir.

İndirim/Kampanya: Müşteri memnuniyeti için belirlediğiniz müşterilere, kampanyalar ve indirimler uygulama imkânı sunulabilir.

Müşteri Kartı: Müşterilerin isim adres ve telefon bilgilerinin kayıt edildiği kısımdır. bu kart sayesinde müşterilerinin önceki yapılan işlemlerini görebilirler. Hangi renk boya kullanıldığı, ne tür karışımlar yapıldığını müşteri kartından takipedebilirler.

Randevu Kartı:
Bu özellik ile rezervasyon ve randevu takibi yapabilirsiniz.

Personel Takip: Eqpos Personel Takip ile gelişmiş bir takip sistemine kavuşacaksınız. Çalışanlarınızın Yapmış oldukları hesabi, yetkisi var ise iptal ettikleri fişleri, Sattıkları ürünleri, is yerine giriş çıkış saatlerini takip için kullanılan bir modüldür.

Müşteri Ekranı: Eqpos Müşteri ekranı özelliği ile müşterileriniz kasadan geçen ürünleri anında ekranda görür. Ödeyeceği hesabi ekrandan takip eder. Eğer müşteri ekranı büyük monitör ise bir tarafta müşterinin aldığı ürünler görüntülenir, diğer tarafta ise reklâmları yada kampanyaları görüntüleyebilir.

Yedekleme: Eqpos sistemindeki verilerinizi lokal ve ftp ye yedekleyerek veri kaybını engellemek için etkili çözümler sunar.

Backoffice: Eqpos backoffice sistemleri sayesinde isletmenizin takibini tek merkezden yapabilirsiniz. Kasa takibi personel takibi, depo takibi, satış ve gelir istatistikleri, iadeler zayiatlar ve daha bir çok özellikleri ile eqpos backoffice sizler için geliştirilmiştir. Şube yönetimi ile uzaktan bir çok şubeyi tek merkezden kontrol edebilirsiniz.
Eq-Coiffeur Kuaför Otomasyon Programı
Kuaförler için Geliştrilmiş olan bu uygulamamızda hangi personelin hangi işlemi gerçekleştirdiği kayıt altına alırken randevularını yönetiminide sağlamaktadır.

1. Özel tasarlanmış dokunmatik ekran sayesinde hızlıca hesap alinabilinir.
2. Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.
3. Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.
4. Fiş iptallerini, ikramları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.
5. Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours,Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.
6. Müşteri randevularınızı ve en son kullanılan boya ve benzeri ürünleri takip edebilirsiniz.
7. Çalişanlarınızı takibe alarak performanslarını artırabilirsiniz.
Yukarı